Colofon

8WEEKLY Webmagazine begon in 1998 als 8 Zuid Weekly en is in de loop der jaren uitgegroeid tot een van de grootste Nederlandstalige cultuurmagazines op internet. 8WEEKLY biedt dagelijks een gevarieerde mix van artikelen, reportages en recensies over film, muziek, literatuur, theater en beeldende kunst.

Onze colofonpagina wordt binnenkort vernieuwd. Wil je onze redactie intussen beter leren kennen? Volg ons dan op sociale media of mail naar redactie@8weekly.nl

Hoofdredactie

Voorzitter: Lisa Spooren – lisa@8weekly.nl

Secretaris: Joris Hollaar – joris@8weekly.nl

Redactiechefs

Chef Boeken: Nikki Elskamp – boeken@8weekly.nl

Chefs Muziek: Sharon Drent en Lolita Melzer – muziek@8weekly.nl

Chef Kunst: Denise Hermanns en Sophia Bustin – kunst@8weekly.nl

Chef Theater: Joris Hollaar – theater@8weekly.nl

Chef Film: Isolde Geritan – film@8weekly.nl

Chef Beeld: Bart van Lier – bart@8weekly.nl

Chef Eindredactie: Lynn Remory en Frank Kremer – lynn@8weekly.nl – frank@8weekly.nl

Redacteuren

Amber Maes

Costijn van der Ploeg

Dorien Pool

Els van Swol

Emma Johnson

Frank Kremer

Gerard Bes

Hannes Dedeurwaerder

Jeroen Hoenselaar

Joost Festen

Joris Hollaar

Kim Saris

Lisa Spooren

Lotte Kremer

Malin Hollaar

Marlijn Stege

Denise Hermanns

Sophia Bustin

Mayra van der Drift

Mieke Zijlmans

Maarten Visscher

Priya Wannet

Quinten Friederichs

Sander de Beule

Steffen van Zundert

Vick ten Wolde

Vincent Terlouw

Sofie Gombert

Loïs Mennens

Lisa Wibier

Sijme Storm

Sietske Marres

Eva Suijker

Anne-Martine van den Akker

Laurens Wanders

Melody Prins

Valérie Dibbets

Romy Struik

Joël Mulder

Beeldredacteuren

Bart van Lier (fotograaf)

Damian Thomas (fotograaf)

Willem Moret (fotograaf)

Berna Aycicek (illustrator)

Gerard Rundberg (fotograaf)

Tirza Hensbergen (illustrator)

Esther Bakker (illustrator)

Harry Zijderveld (illustrator / fotograaf)

Merel van de Pol (illustrator)

Eindredactie

Anne-Sophie van Berkestijn

Els van Swol

Frank Kremer

Joris Hollaar

Lisa Spooren

Lisa Swaving

Lynn Remory

Malin Hollaar

Marianne Vermeer

Annemijn Laarhoven

Manu Thodé

Gerjanne Tichelaar

Loïs Mennens

Podcast

Joris Hollaar

Laurens de Groote

Sanne Kortooms

Socials

Lisa Spooren

Joris Hollaar

Malin Hollaar

Sophia Bustin

Denise Hermanns

Nikki Elskamp

Sharon Drent

Lolita Melzer

Bestuur

Voorzitter: Steffen van Zundert

Secretaris: Emma Johnson

Penningmeester: Wytske Mullenders